Pierwsza Kolejka

Więc nareszcie po długiej zimie przyszła kolej na pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2015/2016.
Zaczyna się kolejka rewanżowa, w której to jeszcze może się bardo dużo wydarzyć.

Ponieważ od tej rundy będzie bardzo dużo zależało, czyli awanse i spadki. Tutaj nie ma już miejsca na sentymenty trzeba włożyć całe serce by spróbować osiągnąć swój wymarzony cel w tym sezonie.
Czyli awans do klasy Okręgowej. Który z drugiego miejsca jest jak najbardziej możliwy.

Jednak wracając do pierwszego spotkania naszej drużyny odbędzie się na naszym boisku

W niedzielę 2016-03-20 o godzinie 15:00

Naszym przeciwnikiem będzie Rolnik Skąpa z którym już graliśmy w tamtej rundzie.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem (1-2).

Co jednak nie oznacza ze to będzie łatwy mecz. Przecież do każdego meczu trzeba podchodzić indywidualnie i tu sprawdza się powiedzenie „Mecz meczowi jest nie równy”.
Zagramy pod opieką nowego trenera Pawła Rzeźnika który też jest zawodnikiem grającym w Prośnie.
Jak też wiadomo ze zmianą trenera zazwyczaj następuje zmiana stylu gry jak i nastawienia zespołu.
Zobaczymy czy ta zmiana przyjdzie nam na dobre.
Dodatkowo nie można zapomnieć o mocnym osłabieniu jakie poniosła nasza drużyna, czyli utrata jednego z bardziej doświadczonych piłkarzy a mianowicie Darka Błażejewskiego.
Niech szybko wraca do zdrowia!

Tak też wiosna zapowiada się ciekawie, jak wiadomo żadna drużyna nie obędzie się bez kibiców!

Zapraszamy wszystkich na sportową!!