Pierwszy mecz i pierwszy remis w sezonie

Pierwszy mecz  i pierwszy remis w sezonie

Prosna Wieruszów zaczęła pierwszy mecz w rundzie wiosennej od remisu 2-2 z LZS ROLNIK SKĄPA.

Pomimo przewagi naszej drużyny brakowało szczęścia ponieważ Prosna już w pierwszych 30 minutach powinna prowadzić.
Co jednak nie nastąpiło. Po stracie w środkowej strefie boiska, a dokładnie przez złe podanie które przejął przeciwnik poszła kontra którą wykorzystali nasi przeciwnicy.

Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli jednak bardzo zdeterminowani i chęcią odwrócenia wyniku na swoją stronę.
co poskutkowało, zdobyciem bramki wyrównującej dla naszej drużyny.
Jednak nie dane nam było długo się cieszyć z remisu ponieważ po błędzie obrony bardzo szybko straciliśmy kolejną bramkę. Znowu musieliśmy gonić wynik pomimo wielu okazji do zdobycia bramki piłka nie chciała wpaść do siatki gości.
Dopiero w 80 minucie Piotr Wróbel doprowadza do wyrównania wyniku.

Pomimo jeszcze paru dogodnych sytuacji do zdobycia bramki wynik nie uległ już zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2