Do Wieruszowa zawita piłkarska wiosna ! (zapowiedz meczu)

Czy piłkarzom Prosny Wieruszów uda wygrać się w niedzielę na własnym obiekcie i zrobić pierwszy krok do stworzenia Wieruszowskiej Twierdzy ? Byłoby pięknie lecz zadanie bardzo trudne, gdyż gramy z piątą siłą ligi GLKS Biała. Klub z sąsiedniego powiatu zgromadził dotychczas o 10 oczek więcej od nas i ma ich na swoim koncie 25. W pierwszym meczu rundy wiosennej Biała zremisowała bezbramkowo na własnym terenie z LZS Krzyworzeka. Wynik z pewnością zaskakujący biorąc pod uwagę tabelę. Miejmy nadzieję że jeszcze większą niespodziankę w niedzielę sprawią nasi piłkarze w meczu z Białą. Nie ma co ukrywać Biała jest znacznym faworytem tego meczu. Nie wiemy jednak za bardzo jak wygląda kadra przeciwnika w stosunku do jesieni. Wiemy jednak jak wygląda nasza kadra oraz gra. Liczymy na to że w niedzielę uda nam się pokonać przyjezdnych oraz zaprezentować z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Przed nami mecz tak naprawdę o 6 punktów, gdyż wygrana da nam nadzieję na górną część tabeli, a przegrana raczej przybliży nas do walki o spadek. Przede wszystkim trzeba zapomnieć o trudnym i przegranym meczu wyjazdowym z Działoszynem. Przygotowanie mentalne bowiem jest podstawą do walki na boisku. Miejmy nadzieję, że naszym piłkarzom świetnie uda się zainaugurować wiosnę w Wieruszowie. Do boju WKS !!!