Trzecia kolejka

Już trzecia wiosenna kolejka za nami. Mecz pomiędzy zespołami WKS Prosna Wieruszów a Jaga Lututów zakończył się remisem. Nasze derby powiatu były bardzo wyrównane. Zarówno goście i gospodarze mieli swoje sytuacje do podniesienia wyniku. Jednak Żadne z drużyn się to nie udało i wynik od samego początku do koca meczu pozostał taki sam.
Pomimo znacznie wyższej pozycji w tabeli naszego przeciwnika, nie prezentowaliśmy się źle, a nawet przeważaliśmy, co powinno zdecydowanie nas cieszyć i nastawić na patrzenie z optymizmem w przyszłość. Przecież to drożyna z Lututowa walczy o awans i obecnie zajmuje trzecia pozycje w tabeli.

Mecz jak i każde spotkanie derbowe wyglądał dość zawzięcie, nie obyło się bez ostrej gry i fauli. Co zaowocowało czterema żółtymi kartkami i jedna czerwona jakie musiał pokazać sędzia w tym meczu. Pod koniec drugiej polowy jeden z naszych zawodników otrzymał czerwony kartonik w 80 minucie meczu. Jednak wynik do końca nie uległ zmianie. Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Kolejny mecz WKS rozegra na własnym boisku 09-04-2017 o godzinie 15:00

Serdecznie zapraszamy i liczymy na doping.