Przemysław Koszycki - Witamy Cię na pokładzie.

Do naszej drużyny dołączył były zawodnik rezerw Jagiellonii Białystok oraz były młodzieżowy reprezentant naszego kraju Przemysław Koszycki ! Przemek trenuje z nami już od tygodnia. Zawodnik ma 22 lata. Posiadamy jego kartę oraz wszytskie papiery. Rejestracja zawodnika w OZPN to tylko kwestia czasu. Po treningach możemy stwierdzić,że to nie przypadek że ten chłopak grał w wyższych ligach. Do Wieruszowa przyciągnęły go sprawy prywatne. Cieszymy się niezmiernie, że zdecydował się grać w naszym klubie. Będzie ogromnym wzmocnieniem lini ofensywnej. Uważamy, że może być najlepszym napastnikiem w lidze i pomoże nam w zdobywaniu bramek. Nowy napastnik posiadający duże umiejętności piłkarskie to dla nas jak zbawienie. Zawsze mieliśmy problem z obstawieniem tej pozycji. Przemek witamy Cię gorąco w Wieruszowie !

Krótka historia zawodnika : Wychowanek Eurocentru Suchowola, który w bardzo młodym wieku trafił do MOSP Jagiellonii Białystok, grający na pozycji napastnika. Podopieczny Dariusza Bayera. Latem 2008 roku zdobywa złoty medal na nieoficjalnych mistrzostwach Polski (turniej Coca- Coli). Rok wcześniej ta sama drużyna zajęła II miejsce w tym turnieju. W październiku 2008 roku powołany na konsultacje reprezentacji U-14 prowadzonej przez Marcina Dornę.