Autor:

drb

Utworzono:

12.06.2016

Dziś zwieńczenie sezonu w Woli Wiązowej wynik nie dawał złudzeń od samego początku i strata punktów w Dubidzach została powetowana dwójnasób. Dwa razy cztery zmieniliśmy standard wygrywania na koniec i Orzeł został zbombardowany i tylko 8 wpadło do siatki plus jedna poprzeczka. Na otwarcie czekaliśmy do 55 sekundy najpierw Bednarski sprawdził malowanie bramki obijając poprzeczkę ale już 30 sekund później było już 0-1. Zagranie Fita kończy Bednarski. W 7 minucie rewanż i tym razem Fit kończy akcję Bednarskiego po sensacyjnym odbiorze Kurzynogi!!!0-2. Później drzemka i w 31 minucie faul Krzaka i karny = 1-2. Ale od czego jest Adrian wywalcza piłka i wrzuca piłkę w pole karne gdzie obrońca wybija pod nogi Piotrka MateuszaTurka, a ten stadiony świata w górny róg obok bezradnego bramkarza.

63minuta akcja Fit Krzak, ten pierwszy dostaje kosę w polu karnym a karnego wykorzystuje Krzak 1-4. Pięć minut później było już 1-5 i strzał z woleja Dominika Turka ląduje w rogu bramki Orła i drzemka a w konsekwencji gol dla Orła. 2-5. Ale było nie drażnić i chwilę po wejściu w pierwszym kontakcie z piłką Kaczmarek kończy akcję Fita i 2-6. Na 2-7 rewanż tym razem Kaczmarek zagrywa do Fita i musiało wpaść. Ale to nie koniec zagranie Piotrka Turka kończy pięknym strzałem Sojda w 86 minucie.