Podsumowanie przed sezonem

Biorąc pod uwagę fakt iż właściwie zakończyliśmy okres przygotowawczy do sezonu i już w najbliższą niedziele o godzinie 17 zagramy swój pierwszy mecz inauguracyjny Sieradzkiej klasy A z Wartą Działoszyn, przyszła więc pora na małe podsumowanie.

Łącznie nasza drużyna rozegrała cztery mecze kontrolne gdzie raz przegrała i trzy razy triumfowała.
Po pierwszym przegranym meczu z drużyną z Osieka w końcówce spotkania 2:1. Nadeszła pora na trzy kolejne zwycięstwa naszej drużyny gdzie pierwszym było pokaźne zwycięstwo bo aż 6 do zera nad gospodarzami z Galewic.
Następnym przeciwnikiem był klub z Olszowej z który również okazał się od nas słabszym przeciwnikiem ponieważ mecz zakończył się wynikiem 1:3. Ostatni już mecz kontrolny został rozegrany z Centrą Walichnowy która również musiała uznać wyższość Prosny ponieważ spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4 dla naszej drużyny.

Na dzień dzisiejszy żaden z zawodników nie opuścił jeszcze klubu natomiast do składu w meczach kontrolnych zaczyna wchodzić kilku zdolnych młodych bo 16 letnich chłopaków z naszej drużyny młodzieżowej co dobrze wróży naszemu klubowi na przyszłość.

Sytuacja po zmianie zarządu zaczyna powoli wychodzić na prostą ponieważ nowy zarząd ciężko pracuje nad wyprostowaniem wszystkich zaległych spraw pozostawionych przez poprzedników. Jak i wyjście na prostą Bo raczej wszyscy się zgodzą ze w Wieruszowie minimum to okręgówka, a to da się osiągnąć tylko dzięki poprawieniu organizacji i wyjściu na tak zwaną prostą do czego dążymy.

Zapraszając wszystkich sympatyków WKS Prosna Wieruszów na mecz inauguracyjny który odbędzie się w niedzielę 14.08.2016. o godzinie 17:00