Udana inauguracja

Zdecydowanie można powiedzieć, że pomimo pewnych trudności przed sezonem takich jak zmiana zarządu klubu oraz nie pewna przyszłość klubu start można uznać za udany. Przecież nasza drużyna wygrała swój pierwszy mecz na inaugurację Sieradzkiej Klasy A wynikiem 1:0 z przeciwnikiem którym była Warta Działoszyn.

Ustalenie wyniku przyszło dość szybko bo już na samym początku spotkania bo w 3 minucie meczu Przemek Koszycki zamienia na bramkę podanie Piotra Wróbla i Prosna wyszła na prowadzenie.
Jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje na podwyższenie wyniku jednak tak się nie stało brakowało nam tak zwanego szczęścia boiskowego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Po przerwie już mogliśmy oglądać większą przewagę gości która to jednak nie została zamieniona na bramkę.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:0

Dziękujemy kibicom za wsparcie i wiarę w naszą drużynę i zapraszamy na kolejny mecz.