Przed nami derby powiatu !

Już w najbliższą niedzielę 10.04.2016 godz. 16:00 na boisku w Osieku zostaną rozegrane derby powiatu Wieruszowskiego. Mecz odbędzie się w ramach 19 kolejki Sieradzkiej A klasy. KS Osiek to teoretycznie chłopiec do bicia, ale tylko w teorii. Zajmujący 14 miejsce w ligowej tabeli rywal na wiosnę wygrał dwa spotkania i jedno zremisował. To naprawdę dobry start, myślę że w niedzielę przekonamy się czy te wyniki to efekt ciężkiej pracy czy też tylko przypadek. Drużynę zza miedzy z pewnością wzmocniła wygrana w derbach z Orłem. My natomiast uskrzydleni wygraną z liderem będziemy chcieli udowodnić naszą wartość i aspiracje sięgające klasę Okręgową. Tak czy inaczej w niedzielę mimo dużej różnicy w tabeli pomiędzy dwoma drużynami, należy spodziewać się walki o każdy metr boiska. Derby to dodatkowa mobilizacja nie tylko dla zawodników, ale przede wszystkim dla kibiców. Dlatego liczymy na Was drodzy kibice. W niedzielę pomóżcie nam, a my odwdzięczymy się Wam trzema punktami podobnie jak w ostatnią niedzielę na Sportowej ! Niech będzie Was tyle co na Łaszewie !