Jutro sparing z wiceliderem !

Już jutro Wieruszowska Prosna pojedzie do Zduńskiej Woli, aby zmierzyć się tam z Wiceliderem Sieradzkiej A- klasy grupy II, czyli KS Karsznice. Sparing odbędzie się na sztuczniej murawie w Zduńskiej Woli o godzinie 14:00. Mamy nadzieję, że podopieczni trenerów Mariusza Marka oraz Pawła Rzeznika spiszą się jeszcze lepiej niż przed tygodniem. Przed nami z pewnością najtrudniejszy sparing jak dotychczas, gdyż gramy z drużyną grającą na tym samym szczeblu rozgrywkowym, która w dodatku jest wiceliderem z realnymi szansami na awans do klasy Okręgowej. Jeżeli drużyna z Karsznic będzie w pełni dysponowana to czeka nas świetny mecz i poważny sprawdzian formy naszych piłkarzy. Oczywiście jutro nie liczy się wynik, lecz dobra i zorganizowana gra. Na wyniki poczekajmy do rozpoczęcia ligi !