Autor:

drb

Utworzono:

11.09.2016

Dzięki za walkę, ale szczęście dziś nie było z Nami. Już przed meczem nie wyglądało to dobrze. Kontuzji i absencji co niemiara i wyszło pojechaliśmy z 13 zdrowymi zawodnikami w tym zawodnik, który wrócił  do gry po bardzo długiej kontuzji. Nie nacieszył się grą bo już w 15 minucie musiał opuścić boisko, mamy nadzieję że nie stało się nic poważnego. Ale to nie wszystko w 36 minucie tracimy bramkę, a w 41 drugą i jeszcze do tego Forysia w 46 minucie na boisku musiał pojawić się Kurzynoga. Druga połowa zaczęła się od ataków GKS, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. Gdy wydawało się, że padnie bramka dla GKS mega kiks Włodarczyka i 0-3 w 68 minucie z niczego, a w 81 minucie z rzutu wolnego tracimy kolejną bramkę i 0-4 stało się faktem. Dziś należą się ogromne brawa dla tych co znaleźli czas, by w 30 stopniowym upale walczyć. Z tej walki punktów dziś nie było, ale może zaprocentuje to w przyszłości.